امروز

جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۰۳ بعد از ظهر

مهندس مجید صفاری شهردار بادرود طی پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

هفدهم مردادماه یادآور تلاش های خستگی ناپذیر سفیران عصر آگاهی و دانایی است که با آسمانی شدن خبرنگار دلیر عرصه خبر، “شهید محمود صارمی” روز خبرنگار نام گرفت.

نقش و جایگاه شایسته خبرنگاران بر کسی پوشیده نیست و بی شک رسالت آنان در همه حال بیان شفاف مسائل گوناگون اجتماعی مبتنی بر اصول حرفه ای، گفتار صادقانه و آگاهی بخشی به قشرهای مختلف جامعه به منظور دست یابی به کمال توسعه یافتگی است.

خبرنگاری از مشاغل سخت و پر استرس کنونی است که توانمندی ها، عملکردها، موفقیت ها و ضعف های همه عناصر و قشرهای جامعه را نمایان می کند.

اصحاب رسانه بازوی پر توان و قدرتمند هستند که می توانند با انعکاس مشکلات مردم به مسئولین و همچنین بازتاب خدمت رسانی مسئولین شهری در جامعه همواره با نهایت صداقت و درستی قدم های محکمی بردارند .

خبرنگاران باید در بازتاب خدمت رسانی مسئولان نهایت صداقت و امانت را داشته باشند تا در راستای حل مشکلات مردم و جامعه بدون هیچ کم و کاستی اخبار را منعکس نمایند و همچنین با نقد منصفانه و خیرخواهی مسئولین را یاری رسانند
نگاه دقیق توام با بیان نقدها، خبرنگار را در مسیری قرار می دهد که مردم، نمایندگی افکار عمومی را از او انتظار دارند. از این رو جایگاه خبرنگاران بسیار رفیع و رسالت شان بسی ارزشمند است که وظیفه داریم در انجام رسالت آنان یاری گرشان باشیم.

در ایران اسلامی مسئولیت خبرنگاران در دوران پرتلاطم پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به اثبات رسیده است و در شرایط کنونی کشور و به ویژه وضعیت فعلی نقش و عملکرد خبرنگاران و رسانه های خبری به منظور امیدبخشی به مردم و جامعه و حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی بیش از هر زمانی دیگر برجسته و مشهود است و جا دارد که اصحاب فرهیخته رسانه ضمن بیان شفاف دیدگاه های کارشناسی و نقدهای دلسوزانه، مدیران و تلاشگران حوزه مدیریت شهری بویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر بادرود را یاری رسانند تا بتوانیم در سایه همدلی و اتحاد ملی این برهه حساس را با سربلندی و عزت ایران اسلامی پشت سر بگذاریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر خبرنگار خصوصا “شهید صارمی”، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی بویژه خبرنگاران منطقه بادرود تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سعادت و بهروزی را برای همه اصحاب رسانه خواستارم.

مجید صفاری
شهردار بادرود

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد