امروز

سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۴۴ بعد از ظهر

⭕️قبل از شروع صحبت بنده باید به خبرنگاری که به مردم خونگرم بادرود توهین کرده بگویم که گرفتن مجوز خبرنگاری کار مشکلی نیست ولی یک خبرنگار باید صدای مردم باشد و این چنین صحبت کردن شما در یک نشست و توهین به فرهنگ یک شهر ۲۰هزار نفری برمیگردد به تربیت شما که نادرست بوده است.
و قبل از شروع بحثم خیلی خوب میشد که در این جلسه مسئولین شهرستان هم حضور داشتند که انشالله امیدواریم در جلسات بعدی این اتفاق بیافتد.
۱⃣بحث جدی ما اشتغال جوانان بادرودی که واقعا باید پیگیری شود و این بیکاری به ازدواج آنها لطمه وارد میکند و سوال بنده این است که برای ارتقاء ورزش جوانان و بیکاری آنها چکار کردید؟
جوانان بادرودی بیشتر وقتشان را در باغات میگذرانند و باید اوقات فراغت این جوانان با شیوه صحیح پر شود.
و اینکه برای جوانان ما چه کار و اقدامی کرده اید هنوز ما چیزی ندیدیم.
۲⃣بحث بعدی بادرود پیگیری تعرفه برق گرمسیری هست و آقای دکتر صفاری و فرماندار محترم شما در نطنز آب وهوای خوبی را دیده اید اما هوای بالای ۴۰ درجه را تجربه نکرده ایدو در عین حال برق هم برود ،شما اگر بتوانید ۵ دقیقه در گرمای بادرود بمانید ما دیگر حرفی نداریم.
بحث قطعی برق دراوج گرما راحداقل پیگیری کنید و آن به کنار که بحث تعرفه برق را کسی پیگیری نمیکند.
۳⃣آقای صفاری نطنزی وظیفه شماست که این موارد را پیگیری کنید درسته ما دلمان پراست که نمانیده بومی از خودمان نداریم واین را هم بگوییم بحث تعرفه برق را میگذاریم دوره بعد با نماینده بومی خود پیگیری میکنیم.
۴⃣بحث بعدی با وجود طرح جامع و هادی در بادرود نیاز به پیگیری دارد که زمین درشهر و شهرک های بادرود با قیمت پایین به جوانان واگذار شود.چون در کورترین مکان بادرود قیمت زمین حدود ۸۰میلیون تومان میباشد که یک جوان برای خرید فقط یک زمین مسکونی حداقل باید تا ۴سال تمام کارکند وتمام حقوق خود را پس انداز کند و صاحب زمین خشک و خالی شود.
۵⃣آقای دکتر صفاری این را بدانید که بیشتر جوانان بادرود بیکارند و این بیکاری جدی شده است وجناب آقای حسنی، درسته که ما بصورت جدی داریم پیگیری میکنیم برای گذاشتن یک بخشدار بومی ولی اگر یک بخشداربومی داشته باشیم پیگیری های شهرمان بهتر صورت میگیرد و درتمام جلسات حضور دارد و هر لحظه دردسترس هست ،شب و نصفه شب پیگیر بخشدار می شویم تا مشکل را برطرف کند و تا حل مشکل بخشدار را رها نمیکنیم.
۶⃣بحث بعدی ما حضور کم رنگ آقای فرماندار در شهرستان است که در چند سال فعالتشان نه در مسجدی دیده شده و نه در شهر،گویا بعضی وقت ها یادمان میرود که فرماندار داریم…
۷⃣جناب آقای فرماندار شمابه عنوان دبیرشورای تامین شهرستان چه اقدام جدی برای بادرود کرده اید؟با وجود پاتق های شبانه جوانان ما چه اقدامی کرده اید؟
۸⃣مشکل جدی که همیشه جز دغدغه بنده بوده بحث کشاورزی وکشاورزان ماست که تماما بیکار شده اند که بحث کم آبی و سیل زدگی این کشاورزان جدی شده است که در بارندگی امسال بیش از ۹۰ درصد پسته های ما ازبین رفته و بخاطر یخ زدگی تمام درختان خشک شده است .بخدا بقران خیلی از این کشاورزان بخاطر این مسائل به نان شب هم محتاج شده اند و باید اورژانسی پیگیری کنند،چرا پیگیری نمیکنید که ترویج کاشت گیاهان دارویی از سوی کشاورزان صورت بگیرد.اگر بگذارند مسئولین قرار است برای کشاورزان بادرود یک کارگاه و نشستی داشته باشیم برای کاشت گیاهان دارویی.
واقعا این کشاورزان نیاز به کمک دارند هرکاری میکنند به آنها ضرر وارد میشود خیلی ها هم که چند تا گوسفند گرفتن که آنها را هم به سرقت میبرند که بحث سرقت احشام هم قابل پیگیریست و با صحبت هایی که با فرماندهی نیروی انتظامی بادرود داشتیم گفتند شما مسائل امنیتی مکان خود را درست کند الباقی را برعهده نیروی انتظامی قرار بدید مثلا شما ماشینتان راجایی پارک میکنید حتما دزدگیرو قفل فرمان برایش بگذارید اگر دزد برد مقصر ماییم.حالا این سرقت احشاق باید جدی تر پیگیر کردن که تمام ضرر و زیان ها به مردم مظلوم وارد نشود.
۹⃣خواهش میکنم پیگیری کنید شب گذشته مباحثی را هم درکانال بادرود خبر منتشر کردم.
آقای فرماندار و آقای نماینده و مسئولین شهرستان این را بدانید در روز قیامت و در پل صراط جواب این مردم و کشاورزان را بدهید و اینکه فقط پیگیر مسائل حاشیه شوید کاری را حل نمیکند.این راهم بگویم که نامه ای از ریاست جمهوری امده که وام های کشاورزان خسارت دیده تا دو سال دیگر پرداخت نشود و یک استراحت دوساله به انها داده شود و فقط اصل وام پرداخت بشود باید این مورد را در بادرود فعال کنید.

🔟آقای دکتر صفاری نطنزی وظیفه شما در حوزه انتخابیه جلوگیری از بی عدالتی است و عدم بکارگیری جوانان بومی و اخراج آنها از کارخانجات را باید پیگیری کنید.و در بادرود هیچ کارخانه ی فعال نداریم و حمایت کنید از سرمایه گذاران و کارخانه های راد تا دوباره راه اندازی شوند.
شما در شعار انتخاباتی شما جذب سرمایه گذاران برای حوزه انتخابیه بخصوص بادرود بوده که چه اقداماتی دراین مورد صورت گرفته است؟
چیزی که ما پیگیری کرده ایم دو نفر سرمایه گذار شروع به راه اندازی کارخانه در بادرود کردند که گفته شده شخص دکتر صفاری نمیگذارد و یا بحث ده میلیارد آستان مقدس آقاعلی عباس که گفته شده دکتر صفاری نطنزی پیگیری میکنند که این مبلغ وارد آستان نشود که باید شفاف سازی از طرف شما یا دفترتان صورت گیرد.
۱⃣1⃣بحث آخر ما این است که شورای شهر اسلامی بعنوان نماینده مردم انتخاب شده اند که باید تعامل با آنها صورت گیرد ،آقای دکتر صفاری یکی دیگر از شعار های انتخاباتی شما کم کردن کدورت ها و کینه های منطقه ای بوده که سوال ما این است تا حالا چند جلسه فی مابین شورای شهر نطنز و بادرود برگزار شده است .
چیزی که ما دیده ایم اختلافات منطقه ای و کدورتها در زمان نمایندگی شما بیشتر شده است و اینکه هروقت با شورای شهر بادرود صحبت میکنیم از شما دلخور هستند و آخرین سری این بوده که یکی از اعضای شورا گفته بودند که حدود۴۰ طرح برای آقای صفاری فرستادیم دریغ از یک پیگیری.
⭕️از بحث برمیگردد به اینکه یا آقای دکتر صفاری پیگیری کرده اند و ما خبرنداریم که برمیگردد به کم کاری دفتر و روابط عمومی نماینده یا اینکه دکتر صفاری اصلا پیگیر نشدند که مقصر خود دکتر هستند که باید موارد ارسالی را جواب دهند.

باتشکر
امین احمدی –مدیر سایت و کانال بادرودخبر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد