امروز

شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۲:۱۳ بعد از ظهر

حجت الاسلام علیرضا قاسمی در خطبه نماز جمعه این هفته بادرود با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ایجاد اختلاف در میان مسلمانان اظهار کرد: این اختلاف‌افکنی‌ها از سوی شیطان برای دور کردن مسلمانان از ایمان و دین آنها است و در پس این تفرقه ایجاد فتنه می‌کنند.

امام جمعه بادرود وجود فتنه‌ها و جنگ‌های منطقه ای در خاورمیانه را درنتیجه اقدامات فتنه‌گران و شیطان‌های جهان استکبار یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و افزود: در مجامع بین‌المللی کشورهای مسلمان برای رفع اختلاف‌های خود در میان کشورهای اسلامی دادگاهی جامع ندارند و باید بر اساس قوانین لیبرالی جهان غرب با یکدیگر اختلاف خود را رفع کنند.

قاسمی خاطرنشان کرد: هفته وحدت را زمان مناسب برای بازگشت کشورهای اسلامی به قرآن پیامبر و خانه خدا و حب اهل‌بیت است.

وی با تأکید بر اینکه باید تفرقه‌ها را کنار گذاشته و تبدیل به ید واحد شد، افزود: ۵۸ کشور اسلامی اگر با یکدیگر وحدت داشته باشند می‌توانند تحریم‌ها را از بین ببرند و خنثی کنند و می‌توانند زمینه و بستری برای ظهور منجی بشریت فراهم سازند.

 وی با اشاره به وجود نیروهای خائن جهت برهم زدن اوضاع اقتصادی کشور گفت: قوه قضاییه با اقدام قاطع ،افرادی که با ایجاد اخلال در نظام اقتصادی نظام اسلامی باعث برهم زدن آرامش زندگی مردم و ایجاد مشکلاتی در معاش مردم شده بودند، را به اعدام محکوم کرد و امیدواریم که قوه قضاییه این مسیر را ادامه دهد.

وی با اشاره به هفته، کتاب و کتاب‌خوانی اشاره کرد و گفت: کتاب بزرگترین عامل صیانت از اندیشه‌ها و علم دانشمندان است و بقایای علوم و اندیشه‌ها که باعث رشد علمی جامعه می‌شود به برکت وجود کتاب است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد