امروز

شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۱:۴۶ بعد از ظهر

دکتر مرتضی صفاری نطنزی صبح پنج شنبه در حاشیه دیدار مردمی در گفت و گو با خبرنگاران  با بیان اینکه ملاقات عمومی با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع برگزار شد گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند از نزدیک معضلات و مشکلات خود را با مسئولان در میان بگذارند.

صفاری با اشاره به اینکه به درخواست های مراجعان در زمینه های گوناگون در این دیدارها رسیدگی می شود افزود: مردم نطنز و بادرود  می توانند با حضور در این برنامه ها مسائل و مشکلات خود را مطرح و توسط نماینده منطقه خود پیگیری کنند.

وی دیدارهای چهره به چهره مردم با مسئولان را یک سنت حسنه و حرکتی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و ادامه داد: عمده ترین مشکلات مطرح شده مردم در این دیدار، موضوع اشتغال، مشکلات روستاها و موضوعات اداری است که مطرح می شود.

نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست های مراجعه کنندگان در این دیدار بررسی و برای پیگیری و رفع مشکلات اقدامات لازم انجام شد.

شنیدن دیدگاه‌ها، درد و دل‌ها و پیگیری مشکلات مردم شریف شهرستان نطنز از برنامه‌های این دیدار بود که مسئولان جهاد کشاورزی و آب منطقه ای توضیحاتی  را ارائه  کردند.

در این دیدار مردمی که بیش از چهار ساعت به طول انجامید بیش از ۴۰ نفر از مردم  منطقه با دکتر صفاری و فرماندار شهرستان مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند.

مقرر شد این نشست  ها به صورت متناوب در دستگاههای اجرایی حوزه انتخابیه برگزار و مسائل  و مشکلات مردمی نیز  بررسی و پیگیری  شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد