امروز

شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۲:۵۷ بعد از ظهر

حجت الاسلام علیرضا قاسمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بادرود با بیان اینکه حفظ دین آن قدر مهم است که شهدا و جانبازان بسیاری در این راه از تمام هستی خود گذشتند ،گفت: تمام تحریم‌ها، تحریف‌ها، توطئه‌ها و دروغ‌پردازی‌های دشمن برای این است که سرمایه بزرگ دین را از ما بگیرد.

وی به سالروز شهادت شهید مفتح به‌عنوان روز وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرد و گفت: حوزه و دانشگاه ارتباط خوبی با یکدیگر دارند و باید علمای حوزه در دانشگاه‌ها با سلاح روز و امکانات مربوط به آن وارد دانشگاه شوند و در این محل حضور یابد.

خطیب جمعه بادرود ارتقای ارتباط مستمر و منظم حوزه و دانشگاه را لازم دانست و افزود: این ارتباط نباید کمرنگ شود و دانشجویان و طلاب باید میان حوزه و دانشگاه رفت‌وآمد داشته باشند و به آسیب‌شناسی جامعه بپردازند.

وی در ادامه با تأکید بر تفکر راهبردی در وحدت حوزه و دانشگاه گفت: دشمن از جدایی این دو خوشحال خواهد شد اما این دو همچون بال برای پرواز نخبگان جامعه در کنار یکدیگر قرار دارند.

امام جمعه بادرود در ادامه خطبه مسائل هسته‌ای و موشکی را بهانه‌ دشمن برای مقابله با دین اسلام در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: مومن واقعی بر سر دین خود سر سوزنی مصالحه نمی‌کند و به خاطر پست و مقام از آن نمی‌گذرد.

قاسمی گفت: با اشاره به تلاش دشمن برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که نباید به دشمن و وعده‌های دروغین آن اعتماد کرد زیرا به ظاهر به روی ما لبخند می‌زند اما پشت سر با خنجر دنبال نابودی مسلمانان و دینمداران است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ پیش‌بینی کرده بود که امسال ایران با مشکلات بسیاری مواجه شود اما مثل همیشه این پیش‌بینی‌ها اشتباه از آب درآمد اظهار کرد: به لطف خدای بزرگ و تدبیر مقام معظم رهبری کشور ما در امنیت کامل به سر می‌برد.

وی با اشاره به وضعیت فرانسه و بروز اغتشاش و ناآرامی در آن  گفت: دشمنان ایران اسلامی دنبال ایجاد مشکل و ناآرامی در کشور بودند اما خود به این مشکلات گرفتار شده‌اند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد